MatchUP

Séria Speed dating podujatí, kde majú profesionáli z SK startup ekosystému možnosť porozprávať sa a nasmerovať mladé talenty v ich kariére, prípadne motivovať k podnikaniu. 

V Match-Up koncepte prinášame podujatie pre mladých ľudí, kde sa môžu porozprávať so svojim budúcim osobným alebo business mentorom. Zároveň je našim cieľom vytvoriť priestor pre študentov a mladých ľudí na to, aby bližšie spoznali slovenský podnikateľský ekosystém. 

Vybraní profesionáli z firiem (max 2 za jednu spoločnosť) budú v trvaní 90 minút súčasťou speed dating kôl(kde sa každých 10 min. budú mladí ľudia striedať). Každé 10 minutové kolo bude prebiehať formou úvodného predstavenia sa účastníka a následne budú mať profesionáli možnosť rozviť debatu aj na základe toho, čo konkrétny účastník na evente hľadá (business mentoring, kariérne nasmerovanie, a pod.)

Okrem speed datingu je možné účastníkom Match-Up pripraviť  aj workshop na vopred dohodnutú tému, ktorá sa týka buď mäkkých zručností alebo business rád pre začínajúce projekty.

Všeobecná agenda

MatchUp Vol. 1

MatchUp Vol. 2

Spoluorganizátorom tohto podujatia je mládežnícka organizácia AIESEC Slovensko.

Chcete sa zapojiť?

Ak má Vaša firma záujem zapojiť profesionálov do tohto speed dating podujatia, kontaktujte nás.